Що таке копірайтинг англійською

Це контент, який допоможе виділитися на переповненому ринку! Бізнес в інтернеті стирає всі кордони, й найпростіший спосіб заявити про свою компанію та вийти на іноземних партнерів – це залучити англомовного копірайтера. Потрібно лише перекласти описи товарів і послуг англійською – і потенційних клієнтів стане набагато більше!

Ціна копірайтингу англійською

Приблизна вартість тексту обсягом 1000 зн. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Інформаційний

235грн
Що входить у послугу:

 • Статті в блог, новини
 • Пости в соціальні мережі
 • Картки товарів для інтернет-магазину
 • Джингли, тизери та трейлери.

Рекламний

300грн
Що входить у послугу:

 • Рекламні та іміджеві статті
 • Тексти на головну сторінку, лендінг
 • Презентації, ділові листи
 • Тексти для email-розсилок
 • Пресрелізи, лонгріди
 • Тексти для буклетів і брошур
 • Слогани, неймінг, брендинг, спічрайтинг

Технічний

350грн
Що входить у послугу:

 • Спеціалізовані статті з технічною термінологією
 • Гайди, мануали, інструкції
 • Аналітичні статті, огляди
 • Галузеві керівництва

 


Копірайтинг англійською

Які завдання вирішує


Англійська є міжнародною мовою бізнесу, тому використання такого контенту допоможе залучити нових клієнтів і збільшити трафік на сайті, розширити географію бізнесу на весь світ.

Інформування
Інформування
Реально корисна інформація, яка допомагає прийняти правильне рішення.

Реклама товарів і послуг
Реклама товарів і послуг
Ефективна презентація переваг продукції та плюсів співпраці.

Покращення іміджу
Покращення іміджу
Формування інтересу до бренду, зміцнення зв’язку з цільовою аудиторією.

Пошукова оптимізація
Пошукова оптимізація
SEO оптимізовані тексти покращують ранжування сайту по пошукових запитах.


 

Що входить до послуг копірайтингу англійською

Глобалізація торкнулася всіх сфер діяльності людини – бізнесу, науки, технічних розробок, відпочинку та спілкування. І хоча сьогодні, коли під рукою є інтернет та онлайн-перекладачі, багатьом здається, що перекласти текст англійською дуже просто, але жоден онлайн-сервіс не здатний коректно передати всі мовні нюанси, стилістику, емоційність або технічні тонкощі, й найправильнішим рішенням буде замовити послуги копірайтингу англійською с студії Ямбус.

 • Послуги перекладача – переклад документації, ділового листування, інструкцій та документів.
 • Послуги копірайтера – написання інформаційних та рекламних статей, постів для соцмереж, опису товарів та послугї.

Ми пропонуємо авторський контент – жодних програм-перекладачів! Ми пишемо і перекладаємо вручну та впевнені, що писати тексти англійською повинен native speaker, без варіантів – потрібен копірайтер зі знанням англійської рівня C1 Advanced.

Літературні та технічні тексти, ділові листи, рекламні статті та інший текстовий контент – ми пропонуємо послуги написання текстів англійською та професійного перекладу.

Адаптація текстів зі збереженням стилістики та авторського стилю, унікалізація перекладних текстів для отримання оригінального текстового контенту, а також адекватна, об’єктивна ціна – усе це робить рішення замовити послуги перекладу та копірайтингу англійською в студії Ямбус в Києві максимально вигідною.

Коли потрібен копірайтинг англійською?

Тексти англійською мовою корисні в багатьох випадках. Ось кілька прикладів, коли вам може знадобитися послуга англомовного копірайтера:

 • Бізнес за кордоном. Якщо ви хочете розширити бізнес на західний ринок, якісний контент англійською допоможе залучити нових клієнтів і збільшити продажі. Сюди ж належать комерційні пропозиції та ділове листування з іноземними партнерами.
 • Робота з іміджем компанії. Багато брендів заводять сайти з кількома мовними гілками – наприклад, українською та англійською. Машинний переклад тут не підходить, а тому потрібен професійний копірайтер, який може писати іноземною.
 • SEO оптимізація під пошукову видачу. Неможливо вивести сайт в Топ-3 Google за англійськими словами, не залучаючи професійного копірайтера. Такі статті вимагають ретельного підбору ключових фраз, і без допомоги нейтів спікера тут не обійтися.

Запускаєте нову лінійку продуктів, яка призначена для європейських споживачів? Хочете повідомити потенційному клієнту всі вигоди, які він отримає, співпрацюючи з вами? Працюєте в міжнародній компанії та потребуєте єдиного стилю та тону голосу на всіх ринках? В усіх цих випадках необхідні послуги копірайтингу англійською!

Поширені питання

1Який рівень знання англійської у копірайтера?
Усі наші копірайтери мають рівень англійської не нижче С1 Advanced, а це означає, що ви отримаєте якісні тексти, наче їх писав носій мови.
2Чи можете ви надати приклад копірайтингу англійською?
Звичайно. За час роботи ми написали безліч текстів англійською. Ви можете ознайомитися з ними, перейшовши в розділ Портфоліо, де ми зібрали найбільш вдалі кейси та приклади статей.
3А що якщо мені потрібен не копірайтинг, а просто переклад англійською?
Без проблем! Ми перекладемо все, що вам потрібно, англійською (або американською англійською). При чому перекладаємо в обидва боки - з російської та української на англійську, а також з англійської на російську та українську. Тематика і складність текстів можуть бути будь-якими - технічні, медичні, юридичні тощо.
4Скільки коштує копірайтинг англійською мовою?
Для стандартного ТЗ з написання тексту без ключових слів вартість копірайтингу англійською мовою становить 235 грн за 1000 знаків без пробілів. Професійні перекладачі часто рахують обсяг тексту в авторських аркушах - це 1800 друкованих знаків з пробілами. Та ми не будемо змушувати вас нічого рахувати - просто поставте завдання, а ми повідомимо вартість.

Професійні пслуги копірайтингу англійською

Потрібен професійний перекладач або копірайтер, який володіє англійською на рівні нейтів спікера? Шукаєте, де замовити копірайтинг англійською буде найвигідніше? Професійний англомовний копірайтер студії “Ямбус” у Києві гарантує грамотну побудову речень, відсутність помилок і архаїзмів – такий текст буде для англомовної аудиторії читабельним і зрозумілим.

Для грамотного перекладу також необхідні глибокі мовні знання та досвід, а тому, якщо з’являється необхідність перекласти вже готовий текст або відредагувати його, доповнивши актуальними даними, найкраще замовити послуги професійного копірайтера-перекладача!

Майже 60% сайтів в Україні мають англомовну версію. Це ефективний спосіб розширити клієнтську базу та підвищити імідж. І якщо для вашого проєкту необхідний якісний копірайтинг або професійні переклади, в якості яких ви будете впевнені на всі сто, у вас є всі причини, щоб замовити його саме тут!

Як можна перекладати тексти англійською

Перекласти тексти англійською або навпаки, англійської, можна трьома способами.

Перший спосіб

Переклад тексту за допомогою онлайн-перекладача. Деякі сервіси мають додаткові опції, що дають змогу вибрати стилістику тексту – загальна, медична, бізнес, економіка, що трохи позначається на якості перекладу, але загалом для носія мови такий текст все одно матиме вигляд форменої абракадабри. Зате безкоштовно.

Другий спосіб

Такий само авантюрний, для любителів ще більших пригод. Ви реєструєтеся на біржі копірайтингу, шукайте копірайтера-перекладача на фрілансі й замовляєте йому текст англійською. І крім вартості самого перекладу оплачуєте маржу сервісу. Але навіть у цьому випадку не отримуєте гарантію якісного перекладу, адже, не знаючи англійської, дуже складно оцінити компетентність обраного копірайтера або перекладача.

Обидва ці способи не підходять для отримання якісного контенту англійською, і єдиним вірним рішенням буде звернутися до професійної студії копірайтингу.

Третій спосіб

Професійний переклад англійською. Ми надаємо послуги копірайтингу та перекладу з англійської в Києві та Україні за таким принципом: копірайтер пише текст, перекладач займається перекладом потрібною мовою, а редактор – вичитує його, усуваючи всі можливі помилки та недоліки. В результаті ви отримуєте грамотний англомовний контент, що вирішує рівно ті завдання, які ви перед ним ставите – реклама товару і послуг, залучення потенційних покупців чи підвищення іміджу компанії.

Скільки коштує копірайтинг англійською

Копірайтинг англійською буває двох видів: авторський текст і переклад. У першому випадку копірайтер (носій мови) пише унікальний контент англійською з нуля, а в другому здійснюється переклад тексту англійською. У нас можна замовити обидва варіанти.

Вартість написання текстів англійською мовою:

 • Переклад англійською: 150 грн/1000 зн.
 • Копірайтинг англійською: від 235 грн/1000 зн.

Ціна написання унікального тексту англійською мовою варіюється залежно від тематики, обсягу тексту, а також складності теми.

Наприклад, в одному випадку це легкий текст епістолярного жанру, а в іншому – технічна інструкція фрезерувального верстата з числовим програмним управлінням. Вартість перекладу таких текстів англійською або з англійської буде різною, адже часу та зусиль перекладачеві знаджобиться більше, а сам він повинен ідеально володіти технічною термінологією.

Ось чому найправильніше буде замовити копірайтинг англійською або переклад уже готових текстів в студії “Ямбус” в Києві. Ми впораємося з будь-яким завданням: копірайт і рерайт англійською, переклади з іноземної та на іноземну, перевірка готового перекладу на стилістичні та орфографічні помилки. Ставте завдання просто зараз – і готовий текст незабаром буде у вас!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Ще більше

Цікавого

 
Просування в соціальних мережах - це ефективний інструмент для розширення аудиторії, формування емоційного зв’язку з брендом та збільшення продажів
01

Просування в соціальних мережах (SMM)

Просування в соціальних мережах - це ефективний інструмент для розширення аудиторії, формування емоційного зв’язку з брендом та збільшення продажів
1500 грн
 
Креативні тексти для цільових сторінок сайту, лендінгів і сайтів-візиток, що б'ють точно в ціль.
02

Тексти для Landing Page

Креативні тексти для цільових сторінок сайту, лендінгів і сайтів-візиток, що б'ють точно в ціль.
150 грн
 
Розробляємо, верстаємо, наповнюємо контентом, оптимізуємо під органічний пошук та підключаємо рекламу.
03

Розробка сайту під ключ

Розробляємо, верстаємо, наповнюємо контентом, оптимізуємо під органічний пошук та підключаємо рекламу.
10000 грн