Копірайт на англійській мові

Бізнес в інтернеті стирає усі межі, й найдієвіший спосіб заявити про свою компанію та вийти на іноземних партнерів – це копірайтинг на англійському.

Майже 60 % сайтів в Україні мають англомовну версію. Це ефективний спосіб розширити клієнтську базу й підвищити свій імідж. І якщо для вашого проекту потрібний копірайтинг англійською мовою, в якості якого ви будете упевнені на всі 100 %, у вас є всі причини, щоб замовити його саме тут.

  • Копірайт і рерайт на англійському.
  • Переклади з іноземного та на іноземний.
  • Перевірка готового перекладу на помилки.

Глобалізація торкнулася усіх сфер діяльності людини – бізнесу, науки, технічних розробок, відпочинку та спілкування. Сьогодні, коли під рукою є інтернет, багатьом здається, що перекласти текст на англійський або з англійського на російський дуже просто, але жоден онлайн-перекладач не здатний коректно передати уся мовні нюанси, стилістику, емоційність або технічні тонкощі.

Для грамотного перекладу потрібні глибокі мовні знання й досвід. А тому, якщо перед вами стоїть завдання написати статтю на англійському, перекласти вже готовий текст або поправити помилки копірайтера, студія “Ямбус” завжди до ваших послуг!

Копірайт на англійському та переклад текстів будь-якої складності!

Потрібен професійний перекладач або копірайтер, що володіє англійським на рівні нейтив-спікера? Нам по плечу робота будь-якої складності! Забезпечуючи компетентний підхід до виконання письмових перекладів, ми надаємо широкий набір послуг:

  • Копірайтинг на англійському та американському англійському.
  • Переклад документації та технічних текстів, інструкцій та медичних документів.
  • Літературний (художній) переклад на англійський зі збереженням стилістики й авторського стилю.
  • Переклад ділового листування тощо.

І пам’ятайте – якщо вам потрібен якісний текст на англійському, писати його або робити переклад повинен тільки професійний копірайтер-перекладач!

Щоб замовити письмовий переклад з іноземного, написання статті на англійський або будь-якій іншій іноземній мові, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом: напишіть на електронну пошту glavred@yambus.com.ua або зателефонуйте на номер +38 (063) 401-25-99 та +38 (066) 993-56-93.

Не витрачайте час, замовляйте переклад з іноземного прямо зараз!