Що таке технічний аудит сайту

Технічний аудит – це детальна, комплексна перевірка веб-сайту, спрямована на виявлення помилок в коді й невідповідностей вимогам пошукових систем. Такі сайти погано ранжуються по пошукових запитах і не можуть генерувати органічний трафік – виправлення ж помилок дає можливість покращити ранжування, пришвидшити індексацію та притягнути більше трафіку з пошуку. Технічний аналіз сайту необхідно здійснювати разом з SEO-аудитом – це гарантія успішного зовнішнього просування.

Ціна технічного SEO аудиту сайту

Точна вартість технічного аудиту розраховується в індивідуальному порядку

Базовий

5000грн
Що входить у послугу:

 • Аналіз структури сайту
 • Перевірка індексації сторінок
 • Аналіз основних тегів (Title, Description)
 • Аналiз структури заголовків (h1-h3)
 • Аналіз швидкості завантаження сайту
 • Перевірка robots.txt
 • Перевірка sitemap.xml

Рекомендований

8000грн
Що входить у послугу:

 • Включає Базовий пакет
 • Виявлення дублів сторінок
 • Правильність роботи редиректів
 • Виявлення помилок 404, 500 та інших
 • Аналіз атрибутів nofollow та hreflang
 • Помилка присвоєння регіону
 • Формування правильної структури URL
 • Пошук битих сторінок та посилань

Повний

10000грн
Що входить у послугу:

 • Включає Базовий та Рекомендований пакет
 • Перевірка валідності коду
 • Перевірка якості верстки
 • Сміття в коді
 • Коректність відповіді сервера
 • Перевірка оптимізації зображень та Alt атрибутів
 • Мікророзмітка хлібних крихт, товарів, відгуків, рейтингу
 • Аудит контенту
 • Аналіз посилальної маси

Під час комплексного технічного аудиту сайту ми проведемо його усебічний аналіз й підготуємо детальне технічне завдання для програміста по виправленню усіх виявлених помилок і невідповідностей вимогам пошукових систем. Це дасть можливість прискорити індексацію сторінок та швидкість завантаження сайту, поліпшити ранжирування по пошукових запитах, розширити семантичне ядро та в результаті отримати значний приріст органічного трафіку.

 


Технічний аудит сайту

Які завдання вирішує


Усі помилки, що виявляються під час технічного аудиту, мають бути виправлені! Ба більше, критичною може бути навіть одна-єдина помилка в коді. Вона може здаватися незначною й несерйозною, але по факту заважає пошуковому просуванню.

Покращення роботи сайту
Покращення роботи сайту
Визначення усіх проблемних зон, детальні й зрозумілі інструкції по виправленню.

Збільшення трафіку
Збільшення трафіку
Підняття сайту по позиціях в пошуковій видачі здатне в рази збільшити органічний трафік.

Збільшення конверсій
Збільшення конверсій
Виправлення помилок юзабіліті, поліпшення структури та функціоналу покращить результативність взаємодії.

Перспективи зростання
Перспективи зростання
Визначення потенційних каналів покращення органічного трафіку дає розуміння точок зростання.


 

Що входить у послугу технічного SEO аудиту сайту

Етапи технічного аудиту відрізняються в залежності від стану сайту, використовуваної CMS та інших чинників. В процесі існування, особливо коли команда розробників недостатньо професійна, будь-який сайт «обростає» технічними помилками: некоректна робота навігації, наявність конфліктуючих один з одним Ajax і Java скриптів, а також функціональних елементів, які істотно уповільнюють завантаження сторінок.

Сайту може бути присвоєний неправильний регіон, в CSS або html коді може з’явитися друкарська помилка або незакритий тег, можуть бути некоректно прописані редиректи, неправильно вказана кодировка або спостерігатися проблеми з формуванням людино-зрозумілих URL-адрес. Усе це вимагає аналізу та подальшого виправлення.

Зазвичай в послуги технічного SEO аудиту сайту входять наступні пункти:

Загальний аналіз технічного стану – необхідно вичистити усе «сміття» з коду й прискорити швидкодію сайту, перевірити коректність спрацьовування функціональних елементів, проаналізувати верстку, коректність відображення на різних типах пристроїв з різною діагоналлю.

Приховані помилки – більшість помилок неявні й часто непомітні користувачам, проте призводять до сповільнення завантаження сайту, погіршення індексації та втрати позицій у пошуковій видачі, а це – суттєва втрата конверсії. Наприклад, файл robots.txt може бути складений некоректно, а раніше прописані 301 редиректи не спрацьовувати і в результаті призводити до формування дублів.

Структура сайту – визначення та аналіз основних цільових сторінок, їх функціоналу та візуальної структури, компонування блоків та аналіз їх змісту. Аналіз рівнів вкладеності сторінок, структури URL, виявлення проблем із статичними і динамічними адресами, аналіз формування правильних «хлібних крихт, структури фільтрів. Перевірка роботи мовних версій мультимовного сайту й налаштувань атрибуту «hreflang», html та xml карти сайту та зображень.

Індексація сторінок – аналіз якості хостингу, його налаштування та оптимізація, перевірка наявності фільтрів пошукових систем, правильності індексації, правильного розподілу статичної ваги сторінок, аналіз кількості проіндексованих і не проіндексованих сторінок, формування правильного файлу robots.txt і sitemap.xml.

Посилальний аудит – багато в чому популярність сайту залежить від числа зовнішніх посилань на нього, проте й тут може виявитися немало проблем. Технічний SEO аналіз сайту в нашій студії в Києві включає перевірку внутрішніх та зовнішніх посилань, тобто аналіз профілю, пошук битих посилань і дублікатів. Необхідно детально проаналізувати посилальний профіль сайту, порівняти з конкурентами, перевірити динаміку приросту зовнішніх посилань, проаналізувати їх природність та якість, адже вона набагато важливіша за кількість.

Якість та унікальність контенту – це одні з головних параметрів ранжирування сторінок по пошукових запитах. Розмір текстів, переспам ключами, читабельність і зрозумілість для цільової аудиторії, заголовки, ілюстрації та інфографіка – усе це безпосередньо впливає на позиції сайту в пошукових системах, а тому вимагає детального аналізу. Під час виконання робіт з технічної SEO оптимізації треба проаналізувати мета-теги Title і Description, заголовки рівня h1-h3, перевірити оптимізацію зображень (розмір, вага, наявність прописаних атрибутів Alt і Title), визначити користь контенту для цільової аудиторії.

Поширені питання

1Навіщо потрібен технічний SEO аудит сайту?
Технічний SEO аудит необхідний, якщо з якихось причин сайт довго не потрапляє в топ, погано ранжується за пошуковими запитами, повільно завантажується, погано індексується пошуковими системами або взагалі відсутній в індексі. Виправлення внутрішніх помилок дозволить покращити ситуацію.
2Що входить в технічний аудит сайту?
SEO аудит сайту – це комплексне дослідження. Сюди входить технічний аналіз (CSS, html, робота скриптів), аудит структури сайту (рівні вкладеності), контенту (якість, унікальність, користь), аналіз поточної оптимізації (якість семантичного ядра, його сегментація по посадкових сторінках), аналіз поведінкових факторів (юзабіліті), зовнішніх та внутрішніх посилань, аналіз загальної зручності для користувачів, UX, а також аналіз комерційних факторів (маркетинговий аудит).
3Скільки коштує технічний SEO аудит?
Ціна технічного аудиту сайту залежить від поставлених завдань: іноді це просто перевірка заповненості мета-даних, іноді до аудиту додається пошук технічних помилок та невідповідностей вимогам пошукових систем. Дайте нам посилання на свій сайт - ми проаналізуємо ситуацію та визначимо вартість комплексного технічного SEO аудиту.
4Де замовити технічний SEO аудит сайту в Києві?
Вигідніше за все замовити послуги технічного SEO аудиту можна в студії Ямбус. У нас ви можете розраховувати на докладний аналіз коду, структури та контенту сайту на наявність технічних помилок та невідповідностей вимогам пошукових систем. Подібний аналіз дозволяє виявити та усунути всі помилки, що перешкоджають успішному просуванню та виходу в топ-10.

Зрозуміла та зручна звітність

Послуги технічного аудиту сайту від фахівців студії Ямбус в Києві – це можливість не тільки знайти й виправити помилки в коді, але й можливість отримати цінні дані для подальшого розвитку бізнесу. У рамках усебічного технічного аудиту сайту ми знайдемо усі негаразди, а ви – отримаєте чіткий список проблем та технічне завдання програмісту для їх виправлення. При необхідності, якщо у вас немає власного фахівця, ми самі виправимо усі виявлені помилки.

Як правило, для здійснення комплексного технічного аудиту на сайті потрібно від 5 до 10 робочих днів. Все залежить від кількості проблем та CMS, на якій зроблений ресурс, функціоналу та рівнів вкладеності сторінок.

Ми проведемо повний технічний аналіз сайту й дамо детальні рекомендації за усіма пунктами. Головне – це комплексний підхід, а тому, якщо ви націлені на результат, замовляйте технічний SEO аудит в студії Ямбус!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Може бути

Корисним

 
Яскраві описи товарів для інтернет-магазину. Корисні та привабливі тексти для підвищення ефективності товарних позицій.
01

Опис товарів

Яскраві описи товарів для інтернет-магазину. Корисні та привабливі тексти для підвищення ефективності товарних позицій.
85 грн
 
Спеціалізовані тексти на технічну тему, інструкції та керівництва до дії, опис техніки, устаткування і пристроїв
02

Технічний копірайтинг

Спеціалізовані тексти на технічну тему, інструкції та керівництва до дії, опис техніки, устаткування і пристроїв
150 грн
 
Результативні тексти для ділових комерційних пропозицій, листи, що викликають зацікавлення.
03

Комерційні пропозиції

Результативні тексти для ділових комерційних пропозицій, листи, що викликають зацікавлення.
150 грн