Створюємо крутий контент, займаємося SEO, лінкбілдингом та рекламою, створюємо та просуваємо сайти.

Спочатку студія «Ямбус» була звичайним сайтом копірайтера, де можна було замовити кілька видів контенту – опис товарів та послуг, рерайт готових статей, вичитування та редагування текстів. Як і будь-який проект, ми розвивалися і невдовзі зрозуміли, що навчилися робити набагато більше. Так сайт копірайтера перетворився на студію копірайтингу, а пізніше – на веб-студію.

Замовити крутий копірайтинг
Продажні тексти з високою конверсією
Замовити

Сьогодні «Ямбус» – це одразу кілька напрямків – копірайтинг, SEO, веб-дизайн, створення та просування сайтів, лінкбілдинг та контекстна реклама. Починаючи з самого низу як сайт копірайтера-фрілансера, ми зрозуміли, як працює текстовий контент, коли він ефективний, а коли ні. Ці знання дозволили нам сформувати свою власну стратегію розкручування сайтів – унікальну та ефективну. Це дало можливість сайту копірайтера перетворитися на повноцінну веб-студію з повним спектром супутніх послуг.

Сайт копірайтера, де можна замовити все!

Ми більше, ніж просто група копірайтерів. Ми – українська компанія з відточеними на практиці бізнес-процесами, здатна зробити роботу «під ключ»: розробити сайт, оптимізувати його під пошукові запити, наповнити текстами, що мотивують та продають, і почати ефективне зовнішнє просування. Ми аналізуємо пошукову видачу, робимо технічний аудит, виправляємо помилки, оптимізуємо сайти під вимоги пошукових систем, кодимо, верстаємо та просуваємо в ТОП. Переконуємо силою слова та яскравим дизайном.

Без перебільшення – ми вміємо все!

Написання статей
Написання статей
Круті тексти для будь-яких завдань і на будь-яку тему.

SEO оптимізація
SEO оптимізація
Всі необхідні заходи для виходу в ТОП по ключовим запитам.

Лінкбілдинг
Лінкбілдинг
Закупівля якісних посилань для зовнішнього просування.

Розробка сайту
Розробка сайту
Унікальні бізнес-рішення – онлайн-магазин, Landing Page, візитка, блог.

Потрапивши на сайт копірайтера, можна замовити лише тексти, проте це не завжди вирішує ситуацію. Наприклад, коли потрібно написати статтю з ключами. Не всі копірайтери в Україні вміють робити аналіз пошукової видачі, збирати та сегментувати семантичне ядро, а тому, якщо ви хочете отримати справді якісний та ефективний текст, знадобляться послуги досвідченого SEO фахівця. Сайт копірайтера це завдання не вирішить.

У нас можна отримати будь-який контент, замовити розробку сайту, закупити посилання. А це означає, що ви потрапили на сайт копірайтера, який вміє все!

Що ми пропонуємо

Ми знаємо, що робимо, і націлені на довгострокову співпрацю. Вже понад 12 років ми пишемо круті тексти, займаємося SEO та рекламою в інтернеті.

 


Контент
Тексти, які переконують та мотивують на покупку, які дійсно цікаво читати.

SEO
Весь спектр робіт з покращення сайту та його просування в ТОП пошукових систем.

Web-дизайн
Створення інтернет-магазинів, візиток, лендингів, корпоративних сайтів та особистих блогів.

Реклама
Налаштування та ведення контекстної реклами, закупівля посилань.

Чому саме ми

Ми завжди дотримуємося термінів, робимо все якісно й пропонуємо кращі ціни, працюємо з юр. особами через офіційний договір та безготівковий розрахунок. Сьогодні «Ямбус» – це не просто сайт копірайтера з кількома фрілансерами з України: у нас є штат професійних авторів, редакторів та перекладачів, SEO-фахівців, інтернет-маркетологів та програмістів. А це означає, що ви можете розраховувати на розв’язання задачі під ключ!

Давайте працювати!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте