Про нас

Пишемо, редагуємо, створюємо тексти з сенсом. Переконуємо силою слова і яскравою візуалізацією

Вітаю! Мене звати Юліан Кліцаков, я керівник агентства копірайтингу, а це означає, що ви лише в кроці від кращих у світі текстів!

Без перебільшення – наші копірайтери вміють писати якісні тексти – з  яскравими офферами й кращою конверсією. Знають, що таке релевантність, маркетингові формули та LSI ключі. Ми більше, ніж просто група копірайтерів. Ми – компанія з вибудованими бізнес-процесами, здатна зробити роботу «під ключ»: розробити сайт, оптимізувати його під пошукові запити, наповнити мотивуючими текстами та почати ефективне зовнішнє просування.

А ще в нашому агентстві копірайтингу кращі у світі ціни!

Що ми пропонуємо

Як ми працюємо

Завдяки чіткому процесу прийняття заявки співпраця з нашим агентством копірайтингу буде максимально зручною й прозорою.

1. Отримання заявки ► 2. Уточнення технічного завдання ► 3. Написання текстів ► 4. Внесення необхідних коректив ► 5. Плата за виконану роботу

заказать копирайтинг баннер

Способи оплати

Сплатити за тексти можна будь-яким зручним способом:

копирайтинг способы оплаты

 

 

Працюючи з корпоративними клієнтами, ми завжди йдемо назустріч в питаннях оплати й пропонуємо найбільш зручну систему розрахунку, а також даруємо приємні знижки та бонуси.

Чому саме ми

Агентство копірайтингу «Ямбус» – це сильна команда креативних райтерів. Ми знаємо, що робимо й націлені на довгострокову співпрацю. Вже більше 8 років ми успішно займаємося рекламою в web-просторі, написанням текстів, що надихають та продають, аналітичних, інформаційних статей і текстів для бізнесу.

Наше копірайтингове агентство об’єднало кращих авторів в Києві та Україні, майстрів своєї справи, які створюють яскравий, привабливий і «смачний» контент. Ось чому наші тексти працюватимуть на 100 % правильно, сайти – будуть радувати продуманим функціоналом і дизайном, а оптимізація – приводитиме клієнтів.

  • Якість

Власний штат професійних редакторів дозволяє створювати унікальний текстовий контент без друкарських помилок і помарок.

  • Безпека та зручність

Ми завжди дотримуємося термінів, пропонуємо зручні методи оплати й працюємо з юр. особами через офіційний договір і безготівковий розрахунок.

  • Ціни

В нашему агентствы копірайтингу найкращі в Києві та Україні ціни, краща якість послуг і по-справжньому яскравий ефект.

Для замовлення копірайтингу або інших робіт на сайті просто натисніть кнопку й опишіть фронт робіт. Працювати з копірайтинговим агентством «Ямбус» буде дійсно вигідно!

© Агентство копірайтингу “Ямбус”