Замовити крутий копірайтинг

Ми більше, ніж просто група копірайтерів. Ми – українська компанія з відточеними на практиці бізнес-процесами, здатна зробити роботу під ключ: зібрати семантичне ядро, написати крутий текст, оптимізувати його ключовими словами й опублікувати на сайті. Наші копірайтери спеціалізуються на медицині та моді, техніці та цифрових технологіях, вантажоперевезеннях і продажі нерухомості, вміють писати на жіночі теми і про політику, науково-популярно і з гумором. Загалом, ви потрапили на сайт, де копірайтери вміють все!

 

Спочатку студія “Ямбус” була звичайнісіньким сайтом копірайтера, де можна було замовити кілька видів контенту – опис товарів і послуг, рерайт готових статей, вичитку і редагування текстів. Як і будь-який проєкт, ми розвивалися і незабаром зрозуміли, що навчилися робити набагато більше. Так сайт копірайтера перетворився на студію копірайтингу, а пізніше – на веб-студію.

Сьогодні “Ямбус” – це одразу кілька напрямків – копірайтинг, SEO, веб-дизайн, створення і просування сайтів, лінкбілдинг і контекстна реклама. Починаючи з самого низу, як сайт копірайтера-фрілансера, ми зрозуміли, як працює текстовий контент, коли він ефективний, а коли ні. Ці знання дали нам змогу сформувати свою власну стратегію розкрутки сайтів – унікальну та ефективну. Це й дало змогу сайту копірайтера перетворитися на повноцінну веб-студію з повним спектром супутніх послуг.

Сайт копірайтера, де можна замовити все!

займаємося SEO, лінкбілдінгом і рекламою, створюємо і просуваємо сайти.

розробити сайт, оптимізувати його під пошукові запити, наповнити текстами, що продають, і почати ефективне зовнішнє просування. Ми аналізуємо пошукову видачу, робимо технічний аудит, виправляємо помилки, оптимізуємо сайти під вимоги пошукових систем, кодимо, верстаємо і просуваємо в ТОП.

Написання статей
Написання статей
Круті тексти для будь-яких завдань і на будь-яку тему.

SEO оптимізація
SEO оптимізація
Всі необхідні заходи для виходу в ТОП за ключовими запитами.

Лінкбілдинг
Лінкбілдинг
Закупівля якісних посилань для зовнішнього просування.

Розробка сайту
Розробка сайту
Унікальні рішення для бізнесу – онлайн-магазин, Landing Page, візитка, блог.

Потрапивши на сайт копірайтера, можна замовити лише тексти, однак це не завжди вирішує ситуацію. Наприклад, коли потрібно написати статтю з ключами. Не всі копірайтери в Україні вміють робити аналіз пошукової видачі, збирати й сегментувати семантичне ядро, а тому, якщо ви хочете отримати справді якісний та ефективний текст, знадобляться послуги тямущого SEO фахівця. Сайт копірайтера це завдання не вирішить.

У нас можна отримати будь-який контент, замовити розробку сайту, купити посилання. А це означає, що ви потрапили на сайт копірайтера, який вміє все!

Що ми пропонуємо

Ми знаємо, що робимо, і націлені на довгострокову співпрацю. Уже понад 12 років ми пишемо круті тексти, займаємося SEO та рекламою в інтернеті.


Контент
Тексти, які переконують і мотивують на покупку, які дійсно цікаво читати.

SEO
Весь спектр робіт з покращення сайту та його просування в ТОП пошукових систем.

Web-дизайн
Створення інтернет-магазинів, візиток, лендінгів, корпоративних сайтів та особистих блогів.

Реклама
Налаштування та ведення контекстної реклами, закупівля посилань.

Чому саме ми

Ми завжди дотримуємося термінів, робимо все якісно і пропонуємо найкращі ціни, працюємо з юр. особами через офіційний договір і безготівковий розрахунок. Сьогодні “Ямбус” – це не просто сайт копірайтера з кількома фрілансерами з України: ми маємо штат професійних авторів, редакторів і перекладачів, SEO-фахівців, інтернет-маркетологів і програмістів. А це означає, що ви можете розраховувати на вирішення завдання “під ключ”!

Давайте працювати!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3