Цілі та завдання

Текст на замовлення про проксі-сервери, призначений для попереднього знайомства із послугою, а тому вміщує невелику кількість технічної інформації. Замість неї – переваги та особливості використання продукту.

Рішення

Текст написаний, виходячи з наданого замовником Технічного завдання, має рекламний характер, декілька легких пропозицій купити, а в кінці – доповнений нетривіальним закликом до дії. Ви можете ознайомитися зі статтею, а при необхідності – замовити таку ж.

Придбання проксі-сервера – кращий вибір для безпечного серфінгу, роботи та розваг в мережі Інтернет!

Щоб не залишати слідів входу на веб-ресурси, працювати відразу з декількома аккаунтами, грати в ігри або працювати з іноземними порталами без обмежень, знадобиться надійний і по-справжньому швидкий проксі-сервер.

Орендувати його максимально просто – ви просто заходите в особистий кабінет, обираєте потрібну конфігурацію та термін. Один клік – і проксі вже доступний!

Робочі швидкісні проксі-сервера без переплат!

Для зручності клієнтів багато компаній пропонують довгострокову оренду проксі обох форматів IP-адрес: IPv4 і IPv6. Другий варіант вже не поступається в популярності IPv4: проксі-сервер з адресою IPv6 підійде для роботи з профілями Instagram, онлайн-ігор, соціальних мереж VK, Twitter, Facebook. Абсолютна анонімність і конфіденційність забезпечені – обрати потрібний формат проксі можна прямо на сайті!

Проксі-сервера фізично можуть розташовуватися в різних країн світу:

  • держави-члени Євросоюзу (Італія, Греція, Іспанія, Німеччина і інші);
  • країни СНД Росія, Україна, Казахстан;
  • Сполучені Штати Америки. Оренда проксі-серверів США популярна зважаючи на відсутність в Америці більшості обмежень, актуальних для країн ЄС і СНД.

При замовленні проксі надається максимально можливе число підмереж, що не перетинаються. Працюєте з десятками або сотнями аккаунтів в Instagram? Оптова оренда IP – кращий вибір, який заощадить бюджет!

Швидка оренда проксі будь-яким зручним способом!

Проксі-сервера підходять для будь-яких завдань – серфінгу, роботи з соціальними мережами (SMM просування), онлайн-ігор, торгівлі на біржах й інших легальних дій.

Цікавить місячна або довгострокова оренда проксі HTTP, HTTPs або SOCKS5? Сплатити доступ можна прямо на сайті – доступно більше 10 варіантів оплати, від простого банківського переказу до Paypal і кріптовалюти Bitcoin! Вартість послуг оренди фіксована й указана на сторінці – ви платите за потрібне число IP-адрес, незалежно від завантаженості або популярності вибраного сервера (локації) серед клієнтів. Вигідно та зручно!

Ми цінуємо час клієнтів – саме тому реєстрація на сайті для оплати доступу не обов'язкова. Досить просто авторизуватися, вказати параметри замовлення, вибрати зручний спосіб і зробити платіж. Працюємо 24/7, платежі обробляються автоматично – ходних затримок!

Виникли питання? Для їх вирішення зверніться в цілодобову технічну підтримку обраного вами постачальника послуг – якщо фірма поважає своїх клієнтів, консультант відповість на будь-яке питання, пов'язане з оплатою, орендою, продовженням або користуванням проксі-серверами. Вигідні ціни при цьому не найголовніший чинник. Підтримка замовлень і цілодобовий доступ означають не менше!

Позбавтеся від обмежень!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3