Правильний метод просування сайту – це вже половина успіху!

Ефективних механізмів просування сайту досить багато. Одним із них вважається оптимізація зображень. Багато власників сайтів помилково вважають, що SEO торкається виключно тексту і ключових запитів, що для успішного ранжирування сайту буде досить замовити копірайт, а потім розмістити в готовому тексті декілька високочастотних ключовиків…

SEO оптимизация картинок, скрытые техники продвижения сайтаЦе, звичайно ж, зіграє свою роль, але – це лише частина SEO. Написання статей з ключами займає навряд чи десяту частину усіх необхідних робіт (технічний аудит, усунення дублів сторінок, формування коректних URL, аналіз пошукової видачі та сайтів конкурентів, складання семантичного ядра і його кластеризація, формування мета-дани Title і Description, а також прописування Title  і Alt для усіх використаних на сторінці зображень). На останньому нюансі і зупинимося.

SEO для зображень – це справжній секрет! Про це знають одиниці, а застосовують на практиці ще менше. Просто тому, що цим лінь займатися. Між тим це потужний інструмент для покращення ранжирування сторінки по пошукових запитах, який сильно позначається на загальних позиціях сайту.

Окрім написання цікавих і корисних текстів, а також внутрішньої перелінковки, SEO для зображень повинно стати обов’язковим елементом оптимізації сторінки. Це фотографії товарів, рекламні банери, інфографіка та іконки переваг – усім цим зображенням необхідно прописувати теги Title  і Alt, використовуючи відповідний SEO модуль.

Оскільки переважна більшість компаній не усвідомлюють важливість SEO для зображень, використання цієї техніки можна назвати ідеальним способом отримання переваг над конкурентами! Це елементарно просто і надзвичайно ефективно!

Що дає SEO для зображень

Картинка – такий же елемент сайту, як і текст. Вона теж індексується пошуковою системою і, як і текст, здатна працювати на благо ресурсу. І якщо зображення не оптимізоване, це велике упущення, невикористаний шанс потрапити в ТОП.

Потенціал зображень величезний! При правильному підході до оптимізації картинок можна істотно поліпшити ранжирування сторінки! Як це зробити? Все дуже просто: прописати мета-теги усіх завантажених картинок, тим паче, що їх всього два – Title  і Alt – заголовок і альтернативний опис, що пояснює заголовок зображення.

  • Title: Назва зображення
  • Alt: Пояснення назви зображення

Є тут, правда, один важливий нюанс. Треба не просто об’єднати картинку з текстом, прописавши для неї альт і тайтл, релевантні темі статті, але й обґрунтувати (і для читача, і для пошукового робота) сенс її додавання. Подібні мета-теги – відмінний засіб для цього. Наприклад, якщо стаття присвячена опису медичних товарів, то Title  і Alt  зображення можуть виглядати таким чином:

  • Title: Вітамінний комплекс Вітрум
  • Alt: Фото упаковки вітамінного комплексу Вітрум

Якщо теги додані правильно, сторінка отримає додатковий плюс. Своєрідне підморгування для пошукової системи.

SEO зображень впливають на видимість сайту в результатах пошуку!

Порожні теги зображень сигналізують пошуковому роботові, що оптимізація сайту не доведена до кінця. А ось якщо ви не полінувалися і прописали тайтли й альти усім доданим зображенням, це стає ще однією причиною покращення ранжирування сайту по пошукових запитах. Більше того, дуже багато користувачів шукають в інтернеті саме картинки! І це прекрасний спосіб притягнути їх на сайт.

Подібний метод SEO лише зміцнить пошукову систему в думці щодо вашого сайту. Гірше точно не буде.

4 правила SEO оптимізації зображень

Оптимізувати графічний контент і прописувати теги слід правильно. Ось що треба знати:

Ім’я файлу (Title)

Заголовок зображення грає таку ж роль, як і назва статті. Він входить в мову html і у разі, якщо ви написали якусь нісенітницю, так само буде вважати і пошукова система. А ось коли заголовок зображення прописаний так, як треба, з належною увагою, успіх забезпечений. Тег Title надає інформацію про картинку, він виключно важливий для просування по зображеннях.

Опис (Alt)

Він, як і Title, також входить в мову html. Бачать цей текст тільки пошукові роботи, коли індексують сайт, але є у нього ще одна функція: у разі, коли користувач з якоїсь причини відключив показ зображень, атрибут Alt дасть зрозуміти, що «тут має бути картинка».

Підпис

Подібний тег не впливає на просування, але він має іншу важливу функцію: цей текст видний користувачеві й пояснює сенс зображення. Писати його необхідно, виходячи з сенсу статті. Невелике пояснення з додаванням ключа – ще один плюс на рахунку.

Розмір і вага картинки

Красива ілюстрація до статті – це, безумовно, добре. Але якщо вона завантажується цілі півгодини, цього точно ніхто не оцінить. Розмір і вага картинки грають надзвичайно важливу роль і при недотриманні правил здатні згубити усю працю маркетолога, копірайтера та контент-менеджера. Не слід додавати в статтю занадто велике зображення, зняте на професійний фотоапарат з роздільною спроможністю 5000 х 5000 пікселів – досить буде картинки 500 х 500. В цьому випадку вона і важити буде в рази менше: 10–20 кілобайт. Це норма для будь-якого сайту.

SEO для зображень – це не самодостатня річ. Оптимізація сайту – це цілий комплекс заходів, який не обмежується одними лише картинками. Тут багато секретів і технік, працюючих по-різному в різних ситуаціях.

Якщо вам потрібен швидкий результат, але так, щоб усе було зроблено правильно – телефонуйте!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу «Ямбус»