- ua
- ru
Конкуренція вимагає від українських підприємців ефективних і простих рішень, і найпростіший спосіб заявити про себе – створити сайт та перевести бізнес в онлайн.
Втім розробка сайту як така – це доволі дорогий процес, і все частіше можна почути про так звані конструктори, платформи для створення сайтів. Тут не потрібен досвід програміста чи якісь інші профільні знання: ви просто обираєте шаблон – і можна одразу займатися онлайн-комерцією.
Використання конструкторів для розробки сайтів має безліч плюсів: швидкість старту, велика варіативність безкоштовних шаблонів та, звісно, економія часу і грошей, адже все можна зробити буквально за пару днів: обрати шаблон, наповнити текстами, додати форми зворотного зв’язку та поставити ціни. Вони стають чудовим рішенням для тих, хто хоче створити сайт, але має обмежений бюджет і не може дозволити собі послуги програміста.
Таке рішення допомагає створити унікальний та індивідуальний сайт (хоча і з дещо обмеженими можливосятми), що відображає стиль і характер вашої компанії або проєкту.
Отже, чому саме конструктор та які його плюси? Тут можна виділити принаймні три переваги.
Швидкий старт
Це найголовніше. За допомогою конструктора можна створювати сайт за дуже короткий проміжок часу. Усі необхідні функції та інструменти вже всередині, а за необхідності особливого функціоналу можна обрати шаблон з розширеними можливостями.
Вартість
Використання конструкторів дає змогу істотно заощадити час і гроші на розробку сайту. Не доведеться наймати програмістів і дизайнерів. Ба більше, зміни в роботі сайту можна робити самостійно.
Гнучкість налаштувань
Однією з головних переваг конструкторів є простота їх використання. Тут зручний інтерфейс та широкий вибір шаблонів. Можна підібрати колірну схему, шрифти, додати необхідні модулі та функції.
Якщо ви бажаєте відкрити бізнес та розвивати власний бренд, маєте невеликі вимоги до функціоналу та порівняно невелику кількість товарів чи послуг, то Clevercart – бюджетне та просте рішення, що принесе гарні результати.
Конструктор сайту стане гарним вибором для приватних підприємців та малого бізнесу. Його обирають власники невеликих стартапів і шоурумів, підприємці, що виготовляють та продають крафтові смаколики, прикраси, предмети декору та інші товари.
Після створення сайту за допомогою конструктора ви зможете легко вносити зміни та оновлення. Більшість конструкторів пропонують зручні інструменти для додавання нових сторінок, блоків, віджетів і модулів. За необхідності можна легко масштабувати сайт, додавати новий функціоналйі адаптувати його під мінливі потреби аудиторії – без жодної участі програміста!
Тут все індивідуально й залежить від кінцевої мети. Деякі конструктори мають лише 2-3 шаблони, але велику варіативність налаштувань, тоді як інші – сотні різноманітних дизайнів, проте обмежені функції. У третьому випадку пропонується не лише сайт, а й ціла внутрішня мережа. Це, наприклад, Розетка та Пром.
Серед прикладів повноцінних конструкторів можна назвати Wix, Shop-Express, Elementor, SendPulse, Jimdo, Weblium, CleverCart та інші. На останньому, до речі, й зупинимось та розглянемо процес створення сайту на його основі.
Цей конструктор сайтів дозволяє розвивати бізнес у будь-яких умовах без зайвих складнощів. Всього за кілька хвилин ви зможете створити власний сайт для продажів, прийому замовлень і оплат – і для цього не потрібно мати навички програмування або залучати до роботи веб-дизайнерів та інших спеціалістів.
Мета проекту CleverСart – допомогти бізнесменам, забезпечивши їх зручною CRM-системою з сучасною інфраструктурою та дати можливість індивідуалізувати свою комерційну пропозицію за допомогою такого самого зручного website-builder’а.
За допомогою цієї платформи можна створити сайт-вітрину зі зручним для клієнтів функціоналом. Покупці зможуть переглянути каталог та асортимент продукції, зробити замовлення з доставкою та оплатити його. Це дозволить автоматизувати продажі та мінімізувати час опрацювання заявки.
Завдяки налагодженій системі CRM ви не проґавите жодного звернення – на панелі управління можна відстежувати кожне замовлення, не витрачаючи часу на роботу з Direct. Також можна налаштувати автоматичну оплату кредитною/дебетовою карткою, банківським переказом через Mono, Wayforpay, Privat та іншими способами.
По суті, сайт на CleverСart – це щось середнє між продажами за допомогою соцмереж, наприклад в інстаграмі, та повноцінним сайтом, створеним програмістом, і його можна розглядати як крок до покращення позиціонування бренду на ринку.
Щоб оформити і запустити свій сайт у роботу, треба зовсім небагато:
Базовий набір опцій – безкоштовний, але для розширення можливостей функціоналу і виконання більш складних задач знадобляться додаткові, платні опції.
Безкоштовний конструктор сайтів по типу Clevercart – це перший крок до розвитку своєї справи. Він може стати зручним інструментом для обробки замовлень та виконання інших рутинних задач, здатен полегшити управління кількома бізнес-процесами, заощадити кошти і час та приноситиме прибуток. Тож не зупиняйтесь на досягнутому і масштабуйте бізнес, і вже коли опануєте цей рівень, переходьте на інший, з повноцінним сайтом.
© SEO студія Ямбус