Як скопійований текст зробити на 100 % унікальним?

Тексти – це основа будь-якого сайту. Без них жоден інтернет-ресурс не підніметься на вершини віртуального Олімпу. Проте до того, де ці тексти брати, існує двоякий підхід: замовити унікальні тексти копірайтеру або безкоштовно скопіювати їх з іншого сайту.

Обидва ці варіанти мають свої мінуси: копірайтинг вимагає фінансових вливань, а копіювання тексту з інших ресурсів приводить до неабиякого ризику потрапити під АГС. В цьому випадку про ранжування сайту доведеться забути на дуже довгий час.

Как скопированный текст сделать на 100 % уникальным?

Дивно, але декілька років тому заповзятливі сеошники знайшли з цієї ситуації цікавий вихід. Умовно його можна назвати методом Латиниці. А секрет тут ось в чому: в скопійованому тексті міняються деякі букви. Наприклад, українстька буква «р» міняється на латинську «пі», «а» на «ей», «с» на «сі» й так далі. В результаті цих нехитрих маніпуляцій, що вимагають зовсім небагато часу, можна заповнити сайт стовідсотково унікальним контентом.

Проте сьогодні це вже не працює.

Та все ж варіант є.

Єдине рішення, як зробити скопійований текст унікальним!

Алгоритм роботи пошукових систем змінився. Тепер пошукові системи набагато розумніші, й здатні визначити «латинізований» текст, як мовиться, на раз. Можливо, для замовника така хитрість і згодиться – жодна програма перевірки унікальності тексту таку «підставу» не побачить. А ось робот це помітить.

Достеменно алгоритм фільтру АГС нікому не відомий, проте є та межа, коли об’єм «латинізованих» (псевдоунікальних) текстів досягає свого апогею, після чого власникові сайту вже буде не потрібно замовляти тексти копірайтеру – його сайт викине з індексу, нові тексти не індексуватимуться, й проект загнеться. У результаті копірайтер (вірніше, псевдо-копірайтер) втратить клієнта, з яким міг би працювати не один місяць.

Рішення тут тільки одне – рерайт. Скопійований матеріал можна скомпілювати, переказати іншими словами або банально доповнити. А головний плюс тут в тому, що рерайтинг коштує набагато дешевше за копірайтингу, що дає можливість наповнити сайт унікальними статтями й при цьому істотно заощадити.

Так навіщо ризикувати?

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Коментарі 3
 • Відповісти 2019 Вер 23 - 11:40:08 Алина

  Когда я только начинала писать статьи, довести уникальность – это была очень сложная задача))

 • Відповісти 2020 Кві 22 - 13:22:45 Лина

  Питання в тому як самостійно зробити унікальність тексту. А ви лише даєте посилання на сайт в якому можна замовити цю унікальність. Погодьтесь це різні речі!!!

  • Відповісти 2020 Кві 22 - 13:28:39 Юлиан Клицаков

   Так, це різні речі. Проте ж у тексті ніяких посилань немає. Там лише означено два варіанти, як це можна робити: 1) підставити латинські літери або ж – 2) зробити рерайт. Робити це самостійно чи десь замовляти – це вже дійсно інша справа.

Написати коментар