- ua
- ru
Reels, з’явившись в Instagram у 2020 році (в Україні у 2021 р.), швидко стали невід’ємною частиною контент-стратегії користувачів і брендів, які прагнуть збільшити свою видимість у цій соціальній мережі.
Відео Reels має багато спільного з TikTok, однак для створення якісних роликів потрібні знання.
Кожному, хто хоче розібратися, як створити Рілс в Інстаграм і вдосконалювати відеоролики, буде корисним представлений у цій статті докладний гайд із відповідями на запитання початківців і досвідчених блогерів, яких цікавить накрутка переглядів Reels і, як наслідок, зростання популярності.
Що таке Рілс в Інстаграм? Це функція, що дає змогу користувачам створювати та ділитися з підписниками короткими відеороликами тривалістю до 60 секунд. Рілси можна публікувати у стрічці та розділі для Reels.
З метою просування відео останнім часом використовується саме цей формат роликів, тому не варто дивуватися великій кількості функцій, які користувачі можуть застосовувати для додання унікальності своїй сторінці.
Хоча Reels в Інстаграмі, на відміну від відео на TikTok, не здатні зробити вас знаменитістю одразу ж після публікації в соціальних мережах, їхній потенціал, як у просуванні особистого бренду, так і фірми, вельми значний.
Що ж потрібно зробити, щоб Рілс залетів? Ось коротка інструкція:
А ще показуйте у своїх Instagram Reels саме те, що викликає інтерес у ваших глядачів, використовуйте для їхнього залучення стікери та інші інструменти.
Під час створення відеороликів вам стануть у пригоді такі лайфхаки:
перед тим, як створити Рілс на айфоні або іншому гаджеті, точно визначтеся зі своєю метою;
зйомки контенту завжди організуйте таким чином, щоб на виході вийшов продукт, цікавий для вашої цільової аудиторії (за необхідності перегляньте навчальні матеріали, в яких розповідається не тільки про те, як робити Рілс, а й як підготуватися до їх створення);
розробіть план або сценарій ролика.
А ще виберіть застосунок, у якому передбачена можливість обробити ролик і підготувати його для публікації як пост (ідеально, якщо в такому застосунку є функції, які дають змогу використовувати шаблони та додавати що-небудь на зображення, наприклад – смайли).
Якщо користувач уже коли-небудь записував сторіс для Інстаграма, зі створенням Instagram Reels проблем виникнути не повинно. Смартфона чи айфона буде цілком достатньо: більшість із сучасних ґаджетів мають усі необхідні функції, які дають змогу обрати:
Експериментуйте, створюйте авторські шаблони і вже буквально через кілька записів ви зможете обрати свій унікальний стиль.
Щоб робити круті Рілси, видаляйте зайві фрагменти та моменти тиші: це забезпечить Reels динамічність і просування в соціальних мережах.
Отже, як же відповісти на запитання, як зробити Рілс в Інстаграмі? Зайдіть у редактор Reels (для цього можна використовувати сторінку профілю, головний екран Інстаграму, спеціально створену вкладку Reels або камеру для Stories).
Створювати відеоролики можна двома способами:
Працюючи з наявними відео, ви можете їх:
Щоб результат вийшов по-справжньому якісний, роблячи відео Рілс, використовуйте професійні відеоредактори.
Доповнити відеоролики після зйомки можна відео, футажами, стікерами або таймлапсами зі стоків. Але якщо відповідних роликів записати не виходить, можна створити Рілс з історій або з актуального.
Під час роботи з відео використовуйте шаблони та ефекти. Популярність відео вони не знизять, а ось для цілей просування підійдуть якнайкраще, допомагаючи швидко збільшувати кількість підписників і перегляди.
Сучасні технології дозволяють зробити Reels в Інстаграм на професійному рівні. Нижче ми даємо поради тим читачам, які задаються питанням, як зробити Рілс в Інсті, цікавий для підписників.
Доповніть атмосферу відео вдало обраним саундтреком, додаючи звукову композицію до всього Instagram Reels або його частини.
Як створити Рілс зі своєю музикою?
Публікуйте від 1 до 3 роликів щодня. Завдання складне, навіть якщо ви дуже креативні. Підібрати ідеї для створення постів можна, відкриваючи розділ, що містить шаблони для Рілсів у улюбленому відеоредакторі.
Найпростіше рішення для створення привабливої обкладинки для відео – вибір незвичайного кадру з відео Reels (дуже зручна функція). Також, створюючи Рілс онлайн, ви можете об’єднати кілька кадрів або фото в незвичайний колаж, додати смайлики, текст, кнопку “Додати повідомлення” або скасувати людей/локалізацію.
Усе це зробить Instagram Reels більш цікавим і незабутнім, але ж залучення користувачів і є вашою головною метою, чи не так?
Створюючи обкладинку для Instagram Reels, можна внести зміни і в саме зображення, змінити його яскравість або ж зробити кольори більш контрастними. Якщо ви не знаєте, як зробити Рілс із фото під музику або як зробити для нього якісну обкладинку, скористайтеся порадами професіоналів і подивіться навчальні відео.
Якщо ви створюєте авторські ролики для “Інстаграму”, розуміння того, як створювати Рілси і публікувати їх у соцмережі, є важливою умовою, без виконання якої просування вашого акаунта буде проблематичним.
Викладаючи Рілси в Інстаграмі, обов’язково вкажіть, чи повинно відео Reels додатися до стрічки підписників (це вплине на перегляди). Якщо пункт “Також ділитися в стрічці” не буде відзначений, результат вашої роботи Інстаграм почне показувати рандомним користувачам.
Також Instagram Reels можна прибрати з головної сторінки свого профілю, в цьому випадку він буде відображатися виключно в розділі з подібними відео.
Крім того, розробники передбачили розділ, перейшовши в який, користувачі можуть виконати скачування ролика.
Тепер ви знаєте все необхідне для створення відео у форматі Reels в Інстаграм. Завжди пам’ятайте про те, що створення Reels в Instagram вимагає творчого підходу і розуміння аудиторії.
Експериментуючи з форматами та оптимізуючи контент, ви збільшите свою видимість. Головне у випадку з Instagram Reels – не боятися пробувати нове і залишатися собою, організовуючи зйомки і записуючи кожен ролик.
Саме унікальність робить ваш контент незабутнім і забезпечує його просування.
Сподіваємося, зібрані в цій статті матеріали про розміщення відео Reels в Інстаграм дадуть вам можливість збільшити кількість переглядів своєї сторінки.
© Студія копірайтингу Ямбус