- ua
- ru
Як зробити якісний рерайт тексту? Що для цього потрібно та які прийоми використовуються?
Красти чужі тексти погано, тому єдиним рішенням тут стає рерайт – переписування готового тексту тобто його унікалізація.
Дивно, але з основами рерайтингу ми всі знайомі зі шкільної доби, коли робили вільний письмовий переказ прочитаного твору. По суті це і є рерайт.
Слова рерайт та рерайтинг походять від англійських rewrite та rewriting, що в перекладі означає «переписування». Зважаючи на те, що написання авторських статей для сайту обходиться досить дорого, усі й замовляють рерайт – іноді це обходиться вдвічі дешевше.
Рерайт можна робити по-різному – просто переставляти місцями слова, речення та абзаци, замінювати синонімами та близькими за значенням деякі фрази, а можна переписувати та змінювати кожне речення, кожне слово – це називають глибоким рерайтом, і в цьому випадку унікальність тексту буде набагато вищою.
Процес написання глибокого рерайту є перехідним між звичайним переказом та написанням авторської статті. Справа тут лише у наявності вихідника з його темою та основною ідеєю. Простіше кажучи, глибокий рерайт – це творчий процес, у якому створюється новий, майже повністю унікальний текст. Визначити походження цього тексту буде дуже важко, що й вимагається.
Щоб зробити якісний рерайт, можна скористатися такими порадами:
Це лише частина можливих прийомів, як написати гарний рерайт. Кожен автор користується своїми методами, які приходять із досвідом, але варто пам’ятати, що глибокий рерайт тексту – це не просто перестановка слів та речень місцями, а більш трудомістка робота з передачі інформації вихідного тексту в якісно новому вигляді.
Не знаєте, як робити рерайт? Просто замовте його в нашій студії!
© Студія копірайтингу “Ямбус”